V-zahradě.cz

Postupně doplňujeme. Přivítáme další nabídky výrobců či dodavatelů.

Zatravňovací tvárnice a obrubníky

Zatravňovací tvárnice a obrubníky dále dělíme:
Zatravňovací tvárnice jsou ideální způsob pro zpevnění travnatých ploch. Konstrukční systém tvárnice využívající kotvících trnů a kvalitních zámků zajišťuje maximální stabilitu při pojezdu a parkování vozidel a zároveň nebrání vsakování srážek. Ve srovnání s betonovými tvárnicemi umožňuje podstatně větší zatravnění (více než 80%) a vytváří tak přírodní ráz plochy. Rovněž neabsorbuje vodu potřebnou pro růst trávy.
Více info

Pergoly a markýzy

Pergoly a markýzy dále dělíme:
Bezúdržbové hliníkové pergoly pro chvíle pohody a posezení s přáteli. Hliníkové pergoly jsou vhodné na každou zahradu s možností využití i jako přístřešku pro automobil. Prodloužená záruka 10 let na všechny naše nabízející hliníkové pergoly. Německá výroba zaručující kvalitní provedení. U našich hliníkových pergol je snadná montáž svépomocí a dlouhá životnost. Textilní zatahovatelná markýza je ideálním, rychlým a robustním zastřešením Vaší terasy.
Více info

Zahradní skleníky a doplňky

Zahradní skleníky a doplňky dále dělíme:
Zahrádkářský skleník vyrobený z polykarbonátových desek a hliníkových profilů je navržený pro dokonalou ochranu vašich rostlin. Poskytuje široké možnosti využití díky různým variantám provedení. Skleník je vyroben z hliníkových profilů a komůrkových polykarbonátových desek s UV ochranou. Díky výbornému tepelně-izolačnímu zasklení, eliminuje negativní působení výkyvů teplot.
Máte zájem o odbornou montáž skleníku? Stavbu skleníku provede odborně proškolený tým. Pro objednání postačí přidat do objednávky poznámku, že máte zájem o odbornou montáž. Zpracujeme Vám nezávaznou nabídku odborné montáže skleníků Gardentec Classic a Volya.
Více info

Zahradní textilie DuPont Plantex

Zahradní textilie DuPont Plantex nabízejí kompletní sortiment výrobků pro profesionály, od vysoce kvalitních řešení pro potlačení plevele a omezování růstu kořenů bez chemických látek až po řešení pro úpravy povrchu záhonů a zahradní jezírka. Dodavatel zahradní textilie doprodává, o stavu zásob Vás budeme informovat.
Více info

Nářadí a pomůcky

Nářadí a pomůcky dále dělíme:
Nářadí a pomůcky
Více info