V-zahradě.cz

Postupně doplňujeme. Přivítáme další nabídky výrobců či dodavatelů.

Zatravňovací tvárnice a obrubníky

Zatravňovací tvárnice a obrubníky dále dělíme:
Zatravňovací tvárnice jsou ideální způsob pro zpevnění travnatých ploch. Konstrukční systém tvárnice využívající kotvících trnů a kvalitních zámků zajišťuje maximální stabilitu při pojezdu a parkování vozidel a zároveň nebrání vsakování srážek. Ve srovnání s betonovými tvárnicemi umožňuje podstatně větší zatravnění (více než 80%) a vytváří tak přírodní ráz plochy. Rovněž neabsorbuje vodu potřebnou pro růst trávy.
Více info

Gumová dlažba

Gumová dlažba dále dělíme:
Gumová dlažba a gumové pásy jsou vyrobeny z recyklované pryže - jedná se tedy o ekologický a cenově dostupný materiál, který má široké možnosti použití. Dlaždice jsou díky svým vlastnostem výborným prostředkem pro zmírnění pádu a snižování rizika zranění, proto se staly oblíbeným doplňkem pro dětská hřiště, sportovní areály, herny či tělocvičny. Mají schopnost tlumení nárazů, uplatnění tak najdou jako dopadové plochy pod zahradními herními prvky, jako jsou skluzavky či houpačky. Jejich neklouzavý měkký povrch oceníte také v okolí bazénů a na terase. Vytvořit si z nich můžete i pohodlný chodník ve skleníku nebo cestičku mezi záhony.
Více info

Ploty

Nabízíme kompletní program spol. Gutta:
- bezúdržbové WPC plotovky z dřevoplastu Guttafence
- bezúdržbové plechové plotovky Guttafence
- příslušenství
- dekorace
Více info

Terasy

Nabízíme kompletní program spol. Gutta:
- bezúdržbová WPC prkna z dřevoplastu Guttadeck
- bezúdržbová terasová dlažba Guttadeck
- příslušenství
- umělé trávníky
Více info

Pergoly a markýzy

Pergoly a markýzy dále dělíme:
Bezúdržbové hliníkové pergoly pro chvíle pohody a posezení s přáteli. Hliníkové pergoly jsou vhodné na každou zahradu s možností využití i jako přístřešku pro automobil. Prodloužená záruka 10 let na všechny naše nabízející hliníkové pergoly. Německá výroba zaručující kvalitní provedení. U našich hliníkových pergol je snadná montáž svépomocí a dlouhá životnost. Textilní zatahovatelná markýza je ideálním, rychlým a robustním zastřešením Vaší terasy.
Více info

Zahradní skleníky a doplňky

Zahradní skleníky a doplňky dále dělíme:
Zahrádkářský skleník vyrobený z polykarbonátových desek a hliníkových profilů je navržený pro dokonalou ochranu vašich rostlin. Poskytuje široké možnosti využití díky různým variantám provedení. Skleník je vyroben z hliníkových profilů a komůrkových polykarbonátových desek s UV ochranou. Díky výbornému tepelně-izolačnímu zasklení, eliminuje negativní působení výkyvů teplot.
Více info

Zahradní textilie Gutta

Nabizíme kompletní program mulčovacích, stínících textílií a zakrývacích plachet Gutta.


Více info

Nářadí a pomůcky

Nářadí a pomůcky dále dělíme:
Nářadí a pomůcky
Více info