Prosvětlovací desky a role

Nabízíme kompletní sortiment prosvětlovacích vlnitých a rovných desek Gutta Guttagliss a to včetně instalačních profilů a veškerých doplňků (spojovací a ukončovací profily, hřebenáče, spojovací materiál, dilatační pásky, atd.)
Formátování rolí a desek Guttagliss
Na písemné vyžádní Vám materiály Guttaglis nařežeme na míru. Při krácení standardních desek nebo rolí se vždy účtují celá balení.
Naformátované materiály jsou dodávány zákazníkovi včetně odřezků.

Guttagliss profilové desky a role

Guttagliss PES - role z polyesteru (sklolaminátu) mají výborné užitné vlastnosti, pro které mají všestranné využití při zakrytí střech a opláštění staveb. Nosná výztuž ze skel­ných vláken je činí mimořádně pevnými a odolnými. Guttaglis Makro - trapézové prosvětlovací hladké desky z polykar­bonátu (0,8 mm), vysoce odolné proti nárazu (krupobití). Vysoká životnost. Desky z PVC jsou elastické, hladké a vysoce transparentní. S trapézovými deskami se nadno manipuluje.
Materiály Guttaglis Vám nařežeme na míru. Při krácení standardních desek nebo rolí se vždy účtují celá balení. Naformátované materiály jsou dodávány zákazníkovi včetně odřezků.
Více info

Guttagliss Dual komůrkové desky

Gutta Guttaglis Dual polykarbonátové desky - jsou velmi odolné proti mechanickému poškození a mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Vynikající mechanické vlastnosti desek Guttaglis Dual umožňují jejich použití ve stavebnictví pro zasklívání různých staveb. Vzhledem k tomu, že se netříští, je jejich použití bezpečné i tam, kde sklo může působit problémy. Snadná manipulace a ohýbání desek umožňuje tyto desky používat prakticky bez omezení ve všech stavebních oborech (průmyslové stavby, zastřešení balkónů, sportovišť, bazénů, zastávek hromadné dopravy, nákupních center, veřejných budov atd.). Díky nízké hmotnosti desek se při manipulaci dosahuje značných úspor. Desky Guttaglis Dual jsou pevné a značné pružné, takže jsou odolné i proti extrémním povětrnostním vlivům. Mají však omezenou možnost ohybu při použití na obloukových střechách.
Více info

Guttagliss stěnové panely

Guttagliss stěnové panely dále dělíme:
Guttagliss Paneel lze snadno a levně zpracovat a aplikovat. Pero a drážka, není odolná vůči dešti, což vylučuje použití jako střešní krytina. Desky jsou vyrobeny z PVC - jedné z nejstarších umělých hmot.
Guttagliss Easy Click jsou vyrobeny z polykarbonátu, což je velice pružný a odolný materiál vhodný i do venkovního prostředí.
Více info

Gutta plastová skla - plexiskla

Guttagliss Hobbyglass je vysoce kvalitní, odolné a vysoce transparentní polystyrenové sklo (plexisklo). Pevnost v tahu je asi 10 krát vyšší než u stejně silného reálného skla. Snadno ho zpracuje i využije jak začátečník, tak zkušený kutil. Má univerzální využití, od malování skla po ochranné obložení. Guttagliss Hobby se rovněž vyznačuje velmi vysokou propustností světla (až 93%).
Guttagliss Primus je tuhá hladká zasklívací fólie v roli pro exteriér a interiér. Vhodná jako pružné zasklení, výplně otvorů, modelářství... Vyrobena z PVC. Má jen omezené venkovní použití.
Více info