Fasádní omítky, malty, omítky, štuky, potěry a stěrky, barvy

Extherm - dodáváme veškeré komponenty certifikovaného kontaktního zateplovacího systému EXTHERM - tepelné izolace, lepící a stěrkovací hmoty, příslušentsví ETICS, fasádní omítky, fasádní a vnitřní barvy. Pro větší celky zpracujeme individuální cenovou nabídku. Cena dopravného se odvíjí od vzdálenosti Distribučních centrech Extherm (zde možnost osobního odběru).
Baumit - dodáváme kompletní sortiment výrobků. Doprava zdarma pro objednávky všech výrobků Baumit nad 27.500,- Kč bez DPH. Možnost osobního odběru v Logostických centrech Baumit. Výši dopravné pro nižší objednávky Vám sdělíme obratem.
Weber Terranova - dodáváme kompletní sortiment výrobků. Doprava zdarma pro objednávky všech výrobků Weber nad 27.500,- Kč bez DPH. Cena dopravného objednávek nižších se odvíjí od vzdálenosti Distribučních centrech Weber Terranova (zde možnost osobního odběru).
Pro větší celky zpracujeme individuální cenovou nabídku.

Weber Terranova

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.
Dodáváme veškeré výrobky společnosti Weber Terranova. Pro větší celky zpracujeme individuální cenovou nabídku. Doprava zdarma pro objednávky všech výrobků Weber nad 27.500,- Kč bez DPH. Možnost osobního odběru v Distribučních centrech Weber Terranova. Výši dopravné pro nižší objednávky Vám sdělíme obratem.
Více info

Baumit

Baumit vyrábí a prodává stavební hmoty pro fasády, omítky a potěry, stejně jako výrobky pro lepení obkladů a dlažeb, hrubou stavbu, zahradní úpravy a zpevněné plochy.
Výrobky Baumit nezasíláme prostřednictvím přepravních společností!
Více info

Extherm

Společnost Extherm nabízí sortiment fasádní omítek a barev, omítky a malty nebo podlahové hmoty. Osobní odběr ve 24 pobočkách společnosti Woodcote nebo zajistíme dopravu až na stavbu.
Více info

Den Braven

Dodáváme veškeré výrobky společnosti Den Braven. Pro větší celky zpracujeme individuální cenovou nabídku. Doprava zdarma pro ucelená balení - je upřesněno na kartě každého výrobku Den Braven. Možnost osobního odběru ve Skladech Den Braven.
Více info